Polski Związek Wędkarski

Zaproszenie na teamowe spinningowe

Zapraszamy członków Koła PZW Drzonowo do wzięcia udziału w jesiennych mistrzostwach Koła w drużynowym spinningu.

Zawody odbędą się w niedzielę 27 października na jeziorze Rosnowo. Miejsce rozpoczęcia zawodów to jak zwykle pole biwakowe na południowym brzegu przy tzw pierwszej zatoce. Odprawa przewidziana około godziny 7.50. Początek połowów około 8.00. Zakończenie planowane ok 14.00 /do ustalenia na odprawie/.

Połowy mogą odbywać się z brzegu jak i ze środków pływających.

Drużyny dwuosobowe /może też być jednoosobowa/.

Każdy uczestnik bierze udział na własną odpowiedzialność i powinien zapewnić sobie bezpieczeństwo na wodzie /środki asekuracyjne/!!

Na odprawie zostanie ustalony szczegół weryfikacyjny do wykonywania zdjęć złowionych drapieżników.

Po zawodach planowany poczęstunek przy ognisku.

Zawodnicy najlepszych drużyn otrzymają nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe statuetki.

Opłata cateringowa 20 zł.

Prosimy o zgłoszenia teamów do zawodów do czwartku 24.10. włącznie do Michała Jania -osobiste w sklepie lub SMSem na nr tel. 607 371 079.

Miejmy nadzieję, że pogoda dopisze, że tym razem nie trzeba będzie odwoływać zawodów z powodu alertu RCB.

Zawody spinningowe indywidualne, te które nie odbyły się w dniu 13 października, planowane są do przeprowadzenia na dzień 10 listopada (jeśli pozwolą warunki atmosferyczne).